Ambasador Fundacji- Ariel Szczotok- Ratownik Medyczny

Jestem w Fundacji, gdyż widzę konsekwencje agresji w rodzinie i na ulicy od tej bardziej bolesnej strony, a mianowicie świeżych urazów zarówno fizycznych, jak i psychicznych wykonując pracę ratownika medycznego.

Z wykształcenia Ratownik Medyczny, Pielęgniarz, nauczyciel akademicki. Od 2006 roku instruktor pierwszej pomocy. Swoją karierę szkoleniową zaczynał w Polskim Czerwonym Krzyżu, aby w 2006 wstąpić do Pomorskiego Towarzystwa Ratowniczego. Od 2008 roku samodzielny Instruktor. Dyspozytor medyczny, Koordynator Pierwszej Linii Medycznej jednego z największych Centrów Medycznych w Polsce.. Współpracuje w ramach projektów szkoleniowych z największymi firmami medycznymi w Polsce. Przeszkolił kilka tysięcy osób w zakresie zasad udzielania pierwszej pomocy i zasad bezpieczeństwa. Stały gość programów telewizyjnych, specjalista w zakresie pierwszej pomocy. Planuje podjąć się specjalizacji anestezjologicznej i perfuzjonistycznej. Specjalizuje się w projektowaniu i prowadzeniu szkoleń dla grup niezwiązanych z medycyną oraz dla kadr medycznych.

edycja