• Potrzebujesz pomocy napisz: e-mail: pomoc@fundacjaart.pl

  lub poradnia@fundacjaart.pl

  Możesz również zadzwonić: 885 55 22 22

 • Menu

  IV Festiwal Rodziny za nami! Dziękujemy, że byliście z nami.

  W sobotę 10 czerwca stadion Legii był otwarty dla wszystkich w związku z organizowanym przez Fundację A.R.T. i Fundację Legii – IV Festiwalem Rodziny. Przez cały dzień odwiedzający mogli korzystać z przygotowanych specjalnie atrakcji.

  Od godziny 9:00 uczestnicy Festiwalu całymi rodzinami odwiedzali nas przy Łazienkowskiej 3. W tym samym czasie na głównej płycie boiska odbyły się zajęcia Akademii Klasy Ekstra, w których udział wzięli zawodnicy Legia Soccer Schools z całej Polski. W treningach udział wzięli m.in. Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka, prezes Ekstraklasy S.A., Dariusz Marzec i Prezes Legii Warszawa – Dariusz Mioduski.

  Natomiast na przedpolu trybuny wschodniej na uczestników czekały różnorodne atrakcje. Dla najmłodszych Aleksander przygotował kącik zabaw, rodzinne zawody gier planszowych. Zajęcia edukacyjne prowadzone przez Małego Inżyniera, Małego Einsteina, Doktor Marchewka, Akademia Nauki oraz Fun Univeristy przyciągały dzieciaki, głodne wiedzy na temat różnych eksperymentów i zabaw logicznych. Firma Papi i Sovpol prowadziły zajęcia plastyczne, Soroboom uczył dzieci zmysłowego liczenia. W strefie Biedronki prowadzona była ogromna gra planszowa połączona z warsztatami z poprawnej segregacji śmieci a także zabawy strzelania z łuku. Leroy Merlin przygotował specjalną strefę, w której dzieci z rodzicami uczyli się sadzenia kwiatków.

  Dla starszych dzieciaków board4kids przygotował strefę mini skateparku, gdzie można było spróbować swoich sił na deskorolce i bmx. Sportowe atrakcje zapewniły także sekcje Legii – judo, koszykówka, tenis i siatkówka. Sekcja żeglarstwa i pływania opowiadały o bezpieczeństwie nad wodą i edukację. Dodatkowo mali piłkarze mogli spróbować swoich umiejętności na specjalnie przygotowanych boiskach przez Ekstraklasę. Wszyscy wierni kibice Legii mogli zwiedzić autokar pierwszej drużyny i zrobić sobie zdjęcie z Pucharem wygranym przez drużynę Legii Warszawa w tym sezonie.

  Dorośli uczestnicy Festiwalu mieli okazję obejrzeć trzy samochody prezentowane przez dealera samochodów Toyotę Marki. O porady zdrowotne zadbało Centrum Medyczne Fundamenti oraz Enel-Sport. Swoje stoiska mieli również inni partnerzy tacy jak: Depilconcept, Big Brother Big Sister Poland, Vacansolei, Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej, Certes. Na scenie z pokazem tanecznym wystąpiły podopieczne Szkoły tańca Art Dance oraz Mapa emocji z edukacyjnym przedstawieniem.  Partnerem medialnym całego wydarzenia była ESKA.

  Wszyscy uczestnicy Olimpiady Sportowej, którzy zdobyli wystarczającą ilość stempli otrzymali torby z upominkami od Biedronki. Na koniec zostały również rozlosowane nagrody główne. Tego dnia stadion Legii odwiedziło około 14 000 osób!

  Zobacz krótką video relację :Festiwal Rodziny w skrócie

  Lub pełny  Reportaż o Festiwalu Rodziny

  A może chcesz obejrzeć zdjęcia

  Wszystkim serdecznie dziękujemy za przybycie!

  Fundacja A.R.T. oraz Fundacja Legii

 • Aktualności

  Młodzi ART-yści edycja 2018

  Fundacja A.R.T. razem z Fundacją Miejsce Kreatywne w latach 2016-2018 realizuje projekt „Młodzi ART.-yści”. Projekt jest współfinansowany przez [...]

  SHE DAY czyli dni świadomej firmy i bezpiecznego pracownika

  Na zlecenie Grupy Żywiec realizowaliśmy eventy profilaktyczne, które miały zwrócić uwagę na zdrowe życie i bezpieczeństwo w miejscu pracy, bo [...]

  Na czym polega pułapka 500 plus?

  Konstrukcja programu 500 plus nie promuje zatrudnienia, a ostatnie dane GUS sugerują nawet, że może ona sprzyjać wzrostowi bierności zawodowej. [...]

  Oryginalny polski serial animowany na motywach bestsellerowych opowiadań Grzegorza Kasdepke zadebiutuje na DVD już 31 stycznia!

  Studio Animacji Human Ark we współpracy z CANAL+ oraz Filmoteką Narodową – Instytutem Audiowizualnym (FINA) prezentuje animowany serial [...]