• Potrzebujesz pomocy napisz: e-mail: pomoc@fundacjaart.pl

  lub poradnia@fundacjaart.pl

  Możesz również zadzwonić: 885 55 22 22

 • Menu

  IV Festiwal Rodziny za nami! Dziękujemy, że byliście z nami.

  W sobotę 10 czerwca stadion Legii był otwarty dla wszystkich w związku z organizowanym przez Fundację A.R.T. i Fundację Legii – IV Festiwalem Rodziny. Przez cały dzień odwiedzający mogli korzystać z przygotowanych specjalnie atrakcji.

  Od godziny 9:00 uczestnicy Festiwalu całymi rodzinami odwiedzali nas przy Łazienkowskiej 3. W tym samym czasie na głównej płycie boiska odbyły się zajęcia Akademii Klasy Ekstra, w których udział wzięli zawodnicy Legia Soccer Schools z całej Polski. W treningach udział wzięli m.in. Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka, prezes Ekstraklasy S.A., Dariusz Marzec i Prezes Legii Warszawa – Dariusz Mioduski.

  Natomiast na przedpolu trybuny wschodniej na uczestników czekały różnorodne atrakcje. Dla najmłodszych Aleksander przygotował kącik zabaw, rodzinne zawody gier planszowych. Zajęcia edukacyjne prowadzone przez Małego Inżyniera, Małego Einsteina, Doktor Marchewka, Akademia Nauki oraz Fun Univeristy przyciągały dzieciaki, głodne wiedzy na temat różnych eksperymentów i zabaw logicznych. Firma Papi i Sovpol prowadziły zajęcia plastyczne, Soroboom uczył dzieci zmysłowego liczenia. W strefie Biedronki prowadzona była ogromna gra planszowa połączona z warsztatami z poprawnej segregacji śmieci a także zabawy strzelania z łuku. Leroy Merlin przygotował specjalną strefę, w której dzieci z rodzicami uczyli się sadzenia kwiatków.

  Dla starszych dzieciaków board4kids przygotował strefę mini skateparku, gdzie można było spróbować swoich sił na deskorolce i bmx. Sportowe atrakcje zapewniły także sekcje Legii – judo, koszykówka, tenis i siatkówka. Sekcja żeglarstwa i pływania opowiadały o bezpieczeństwie nad wodą i edukację. Dodatkowo mali piłkarze mogli spróbować swoich umiejętności na specjalnie przygotowanych boiskach przez Ekstraklasę. Wszyscy wierni kibice Legii mogli zwiedzić autokar pierwszej drużyny i zrobić sobie zdjęcie z Pucharem wygranym przez drużynę Legii Warszawa w tym sezonie.

  Dorośli uczestnicy Festiwalu mieli okazję obejrzeć trzy samochody prezentowane przez dealera samochodów Toyotę Marki. O porady zdrowotne zadbało Centrum Medyczne Fundamenti oraz Enel-Sport. Swoje stoiska mieli również inni partnerzy tacy jak: Depilconcept, Big Brother Big Sister Poland, Vacansolei, Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej, Certes. Na scenie z pokazem tanecznym wystąpiły podopieczne Szkoły tańca Art Dance oraz Mapa emocji z edukacyjnym przedstawieniem.  Partnerem medialnym całego wydarzenia była ESKA.

  Wszyscy uczestnicy Olimpiady Sportowej, którzy zdobyli wystarczającą ilość stempli otrzymali torby z upominkami od Biedronki. Na koniec zostały również rozlosowane nagrody główne. Tego dnia stadion Legii odwiedziło około 14 000 osób!

  Zobacz krótką video relację :Festiwal Rodziny w skrócie

  Lub pełny  Reportaż o Festiwalu Rodziny

  A może chcesz obejrzeć zdjęcia

  Wszystkim serdecznie dziękujemy za przybycie!

  Fundacja A.R.T. oraz Fundacja Legii

 • Aktualności

  5 Festiwal Rodziny za nami – podsumowanie

   27 maja 2018 na Stadionie Miejskim Legii Warszawa, odbył się V Festiwal Rodziny, współfinansowany przez m.st. Warszawa, który zgromadził 15.000 [...]

  Pozwól dziecku zostać superbohaterem!

  Podczas tegorocznych wakacji Mali Ratownicy Volkswagena zagoszczą w nadmorskich miejscowościach, a każde dziecko, które do nich dołączy będzie [...]

  RODO. Ochrona danych osobowych

  Szanowni Państwo,   w związku ze zmianą od dnia 25 maja 2018 roku przepisów prawa dotyczących przetwarzania danych osobowych, poniżej [...]