• Potrzebujesz pomocy napisz: e-mail: pomoc@fundacjaart.pl

  lub poradnia@fundacjaart.pl

  Możesz również zadzwonić: 885 55 22 22

 • Menu

  Konkurs „Moja Rodzina na Pradze”- ciekawe zadanie, atrakcyjne nagrody!

  Konkurs „Moja Rodzina na Pradze”- ciekawe zadanie, atrakcyjne nagrody!

  1. Organizatorem konkursu „Moja Rodzina na Pradze” jest Fundacja A.R.T.
  2. Konkurs adresowany jest do rodzin zamieszkujących na terenie Pragi Północ, z których co najmniej jedna, pełnoletnia osoba, posiada własne, aktywne konto w serwisie Facebook.
  3. Zadanie konkursowe polega na:

  a) polubieniu i udostępnieniu przez pełnoletnich członków rodziny strony   Miasteczko Mikołaja na fb

  b) wykonaniu zdjęcia/pracy ulubionego miejsca Twojej Rodziny na Pradze Północ i przesłaniu go na adres mailowy projekty@fundacjaart.pl wraz z:

  – imionami i nazwiskami wszystkich członków rodziny biorących udział w konkursie

  – numerem kontaktowym i/lub adresem mailowym oraz nazwą konta w serwisie Facebook pełnoletniego członka rodziny zgłaszającego rodzinę do konkursu.

  – zgodą na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu (tekst zgody dostępny – Zgoda Rodziców Miasteczko Mikołaja)

  1. Zdjęcia zostaną opublikowane na profilu  Fundacji A.R.T.  oraz Miasteczku Mikołaja. W dniach od 15.10.2017 do 20.10.2017 spośród opublikowanych zdjęć Internauci (użytkownicy Fb) wybiorą ulubione zdjęcie poprzez kliknięcie „Lubię to” pod swoim faworytem . Wygrają cztery zdjęcia, które otrzymają najwięcej LAJKÓW! Cztery Rodziny, które je wykonały otrzymają rodzinne nagrody: zestaw składający się z gier, książek, film oraz świąteczną poduchę i kubek.

         5. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany ani popierany przez serwis Facebook, który nie ponosi    jakiejkolwiek odpowiedzialności wobec uczestników konkursu.

   

  Na zgłoszenia, polubienia i udostępnienia czekamy do dnia 12.10.2017 do godz. 23:59 na adres mailowy projekty@fundacjaart.pl

  Głosowanie na ulubione zdjęcie w dniach 15-20.10.2017

  Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dniu 21.10.2017

  Projekt finansowany z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich

 • Aktualności

  5 Festiwal Rodziny za nami – podsumowanie

   27 maja 2018 na Stadionie Miejskim Legii Warszawa, odbył się V Festiwal Rodziny, współfinansowany przez m.st. Warszawa, który zgromadził 15.000 [...]

  Pozwól dziecku zostać superbohaterem!

  Podczas tegorocznych wakacji Mali Ratownicy Volkswagena zagoszczą w nadmorskich miejscowościach, a każde dziecko, które do nich dołączy będzie [...]

  RODO. Ochrona danych osobowych

  Szanowni Państwo,   w związku ze zmianą od dnia 25 maja 2018 roku przepisów prawa dotyczących przetwarzania danych osobowych, poniżej [...]