lub poradnia@fundacjaart.pl

Rodzinna Klubokawiarnia Praska – Centrum Aktywności Lokalnej

Rodzinna Klubokawiarnia Praska to wspólna inicjatywa Fundacji A.R.T. oraz Caritas Diecezji Warszawsko – Praskiej, która na ul. Dąbrowszczaków 8 lok.111 prowadzi swoją działalność.

RODZINNA KLUBOKAWIARNIA PRASKA to nazwa przywodząca na myśl ciepło i zapach kawy i herbaty, niezobowiązującej przestrzeni klubowej, miejsca pomocy i zajęć dla rodzin.

Planujemy, aby w oferowanych zajęciach warsztatowych i spotkaniach oraz poradach indywidualnych adresowanych do rodziców lub rodziców i dzieci odbywały się warsztaty kompetencji rodzicielskich, warsztaty metodą W.Sherborn, warsztaty dotyczące uzależnień młodzieży i stosowania przemocy, warsztaty ekologiczne, rodzinne warsztaty kulinarne, konkursy, spotkania okazjonalne, wieczory filmowe tematyczne, warsztaty rozwijające zainteresowania własne dzieci i młodzieży.

Projekt finansowany jest w ramach
    Funduszu Inicjatyw Obywatelskich
    Remont w lokalu finansowany jest przez
    Miasto Stołeczne Warszawa