• Potrzebujesz pomocy napisz: e-mail: pomoc@fundacjaart.pl

  Możesz również zadzwonić: 885 55 22 22

 • Menu

  Seniorzy wiele warci w programie telewizji Polsat Rodzina

  Uczestniczki projektu:”Seniorzy wiele warci” byli gośćmi programu w telewizji Polsat Rodzina. Materiał dotyczył zarówno zajęć fitness prowadzonych przez Monikę Cywińską, jak również kulinarnych prowadzonych przez Sylwię Lenartowicz.

  Cieszy nas zainteresowanie projektami dla Seniorów, bo warto pokazywać i przekazywać młodszym pokoleniom ich wspaniałe rady, dzielić się doświadczeniem. Nasze Panie nie miały problemu, aby „w oku kamery” brać udział w zajęciach czy też wypowiadać swoje poglądy. Jak podkreślały, „chcemy zawsze występować, aby nie zabrakło nigdy pieniędzy na zajęcia dla Seniorów, na których co niektórzy postawili przysłowiowy krzyżyk”.

  Życzymy sobie, aby tak właśnie było. Dziewczyny, moje drogie Seniorki dziękujemy Wam za cierpliwość. Dziękujemy, że te wszystkie spotkania, kamery, nagrania tak pięknie znosicie i życzliwością przyjmujecie.
  A za dzisiejsze wsparcie akcji z „batonikami dla bezdomnych” nisko się kłaniamy i każdą z Was przytulamy

 • Aktualności

  Mariusz Kędzierski Ambasadorem projektu #pociagdoprofilaktyki

  SZTUKA ŻYCIA – dzięki sztuce odnalazłem sens życia Nazywam się Mariusz Kędzierski i urodziłem się w 1992 roku. Na świat przyszedłem bez rąk, [...]

  3 urodziny Rodzinnej Klubokawiarni Praskiej

  Jak co roku okazji do świętowania jest wiele.  w dniu 09.02.2020 roku Rodzinna Klubokawiarnia Praska  obchodziła swoje 3 urodziny!!! To dla nas [...]

 • Facebook
  Twitter
  INSTAGRAM