lub poradnia@fundacjaart.pl

Wspomóż nas

Wpłaty on-line:

Przelew bankowy:

Każda wpłata będzie wyrazem identyfikacji z celami, które przyświecają naszej Fundacji.

Większe wpłaty umożliwią Fundacji bardziej skuteczną i szybszą realizację tych celów, które Fundacja uważa za najważniejsze.

1. Wpłać pieniądze na nasze konto:

Fundacja A.R.T.

Ul. Dalanowska 48 lok. 61

Nr rachunku bankowego: 93 1950 0001 2006 0427 2368 0002

2. W tytule napisz:

Wpłata na działalność statutową fundacji
    Taki tytuł jest jednym z elementów umożliwiających odliczenie darowizny od podatku.

3.  Zachowaj potwierdzenie wpłaty darowizny na działalność statutową Fundacji i dołącz je do Twojego PIT’u.

4. Darowiznę dla naszej Fundacji i jej podopiecznych będziesz mógł odliczyć w rozliczeniu podatkowym na następujących zasadach:

– osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej mogą sobie odliczyć darowiznę na naszą Fundację w wysokości nieprzekraczającej 6% dochodu, od dochodu przed opodatkowaniem w rozliczeniu rocznym.

– osoby fizyczne prowadzące działalność tak samo jak wyżej, ale muszą się rozliczać na zasadach ogólnych.

– osoby prawne (spółki, firmy itp.) mogą sobie odliczyć darowiznę na naszą Fundację do wysokości 10% dochodu.