Aleksandra Golec- Koordynator projektów

Pedagog i kryminolog. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zagrożonymi wykluczeniem i przemocą, które zdobywała w świetlicach socjoterapeutycznych.  W ramach pracy w specjalistycznych placówkach wsparcia dziennego pełniła funkcję wychowawcy grup oraz animatora mini – projektów. Wspiera dzieci i młodzież w radzeniu sobie z problemami emocjonalnymi i w codziennym funkcjonowaniu osobistym i społecznym.

Wychowawca kolonijny.

W Fundacji A.R.T. koordynuje projekty adresowane do rodzin z dziećmi i młodzieży, realizuje w nich również zajęcia edukacyjno-rozwojowe.

Od 2019 roku prowadzi warsztaty dla dzieci w ramach międzynarodowego programu profilaktyki zdrowia psychicznego „Przyjaciele Zippiego”.