PRZEMOC – (POMOC)

Wielu z nas staje przed sytuacjami trudnymi, które zakłócają nasze normalne funkcjonowanie. Nie wynika to bynajmniej z naszych deficytów, a jest związane z naszym normalnym funkcjonowaniem w społeczeństwie. Często też bagatelizujemy nasze problemy, pomniejszamy ich wagę i staramy się o nich zapomnieć. Po latach jednak okazuje się, że wracają do nas sprawy, które kiedyś z pozoru błahe, z biegiem czasu przybrały na sile. Bywa także, że nie potrafimy określić jakiego rodzaju wsparcie dałoby nam ulgę lub najnormalniej wstydzimy się bądź boimy po pomoc sięgnąć.

Celem tego typu konsultacji jest więc:

• Wsparcie w cierpieniu.
    • Analiza możliwości przezwyciężenia trudności.
    • Nakierowanie na kontakt ze specjalistą.
    • Wskazanie potencjalnych kierunków pomocy.
    • Orientacja w naturze problemu.

Potrzebujesz pomocy napisz: e-mail: pomoc@fundacjaart.pl

Rodzinna Klubokawiarnia Praska / tu uzyskasz pomoc psychologa, psychologa dziecięcego, psychiatry, prawnika.

Zadzwoń do nas: 88 555 2222 lub napisz: pomoc@fundacjaart.pl i zapytaj o dostępność terminów.